Audia na pozitivní programování mysli

Pro efektivní učení se angličtiny a jiných cizích jazyků je potřebné vytvořit spolehlivé propojení vědomí (sídlo krátkodobé paměti) a podvědomí (sídlo dlouhodobé paměti). Vše, co se kolem nás děje se automaticky ukládá do podvědomí. Problém ale někdy nastává s přesunem informací zpátky do vědomí, když informace z podvědomí potřebujeme. Proto jsme pro vás připravili krátké cvičení, jak se dostat do Stavu učení. V audiu vás provedu technikou, jak se dostat do Stavu učení, a časem, až se jí naučíte, tak se do Stavu učení můžete dostat i sami bez poslechu audia. Stačí následovat instrukce.

Dále jsme pro vás připravili audio s řízenou relaxací na pozitivní programování mysli Angličtina sebevědomě. Proč se angličtinu učíte ? Abyste ji uměli a mohli použít, až budete potřebovat. Mnoho studentů angličtiny pociťuje nedostatek sebevědomí při používání angličtiny - nedůvěřují si a to jim brání angličtinu používat... a když ji nepoužívají, tak se anglicky učí hůře nebo dokonce naučené znalosti zapomenou. Poslouchejte proto pravidelně (např. každé ráno) audio Angličtina sebevědomě.

Pro dokonalé nastavení mysli na angličtinu jsme pro vás také připravili audio Jazykové sebevědomí - Angličtina. Toto audio je delší, uvede vás hluboko do relaxovaného stavu, kde můžete efektivně komunikovat se svojí mocnou podvědomou myslí a cíleně jí zadávat instrukce, jak vám má s angličtinou pomoci. Audio Jazykové sebevědomí - Angličtina doporučujme poslouchat večer před spaním. Pokud náhodou při poslechu usnete, tak je to v pořádku.

Přehled všech audií:

Zpět na úvod →